Pasja podróżowania

Majka Szura

Kreatywność, pasja, zaangażowanie i miłość do tego co się robi. Oto recepta na sukces i udane życie zawodowe Majki Szury, którą studentom udało się poznać dzięki dr Beacie Wenturze. Właścicielka i pomysłodawczyni marki Polka Travel opowiedziała przyszłym dziennikarzom ze specjalności „Menadżer mediów i reklamy” o swoim nietypowym biurze podróży oraz drodze, którą pokonała by być w miejscu w którym jest teraz.

Kierowca TIRa lub stewardesa. Taki pomysł na siebie miała Majka Szura przed opadnięciem żelaznej kurtyny. Dwa bardzo odbiegające od siebie zawody miały jeden cel – podróże. To one stoją za sukcesem Polki Travel. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie oferta z nowatorskimi, niebanalnymi projektami, kierowana do klientów przez to nietypowe biuro podróży.

Etiopia, Birma, Argentyna, Chiny czy Indie to tylko część licznej oferty kieleckiego biura. Nietypowe kierunki połączone są z różnego rodzaju tematami. Dlatego można wyjechać na „lejdis trip”, podążać piwnym lub winnym szlakiem czy poznawać dany kraj za pomocą smaków lokalnej kuchni. Oprócz tego biuro oferuje swoim klientom również kursy gotowania w Indiach czy naukę salsy na Kubie. Profesjonalna opieka, kameralne grupy oraz nietypowe i niezapomniane atrakcje to tylko nieliczne atuty Polki Travel. Według Majki Szury najważniejsze są wspomnienia, miła, przyjacielska atmosfera oraz traktowanie klientów w sposób indywidualny i wyjątkowy.

Kielce są małym miastem. Jednak w dobie Internetu mała miejscowość nie jest żadną przeszkodą w realizowaniu swoich marzeń i planów w kontekście wykonywanej po studiach pracy. Osoba Majki Szury jest tego doskonałym przykładem. – Najważniejsze jest robić to co się kocha. Wtedy żaden poniedziałek nie jest straszny i do pracy idzie się z przyjemnością. Trudno się jest nie zgodzić z właścicielką Polka Travel.

Angelika Kaleta, Patrycja Karpeta, Aleksandra Lanckorońska

Top