Spotkanie z Majką Szurą

Maka Szura

Studenci ze specjalności “menadżer mediów i reklamy” w ramach zajęć z dr Beatą Wenturą-Dudek, spotkają z Majką Szurą, menadżerem turystyki, podróżniczką, właścicielką biura Podróży Polka Travel. Spotkanie odbędzie się 14 stycznia o godz. 11.30 w sali 218.

Majka Szura  – kreatorka podróży, twórczyni marki POLKA TRAVEL. Filolog i tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego, zna portugalski, angielski, francuski i rosyjski.

Od 15 lat realizuje projekty Incentive dla największych polskich firm i korporacji międzynarodowych. Najmniejszy event to 17 dni dla 2 osób z polskim przewodnikiem po Polinezji, a największe to kongres w Meksyku dla 240 prawników czy piknik lotniczy dla ponad 600 osób.

W ciągu 25 lat poprowadziła podróże do ponad 100 krajów, spędziła  w samolocie ponad 5,5 tysiąca godzin.  Ciekawość świata, wrażliwość i spontaniczność łączy z rzemiosłem i biegłością pilota i przewodnika. Jest twórczynią autorskiego programu kulinarnego “Taste the Life”, który do 2018 roku zorganizował  ponad 30 wyjazdów do 21 krajów.

Top