Design Thinking w biznesie

W dniu 16 kwietnia o godz. 13.15 W ramach V Dni Jakości Kształcenia na UJK,  w naszym Instytucie odbędą się Warsztaty z Design Thinking w biznesie. Zapraszamy do sali 118 (ilość miejsc ograniczona).

Warsztaty są skonstruowane w oparciu o precyzyjny model procesu kreatywnego. Uczestnicy poznają metody i narzędzia stosowane na poszczególnych etapach procesu Design Thinking.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu?

– Dowiesz się jak tworzyć unikalne pomysły i przełamywać ograniczające schematy myślowe.

– Pokażemy Ci, jak wykorzystać w praktyce narzędzia DT.

– Uświadomisz sobie czym jest Design Thinking i w jaki sposób można wykorzystywać to podejście do tworzenia innowacyjnych, przyjaznych użytkownikowi rozwiązań.

– Rozwiniesz umiejętności związane z tworzeniem innowacji w oparciu o myślenie projektowe.

– Zainspirujesz się do wykorzystywania Design Thinking podczas poszukiwań pomysłu na własny biznes.

Prowadząca:

JOANNA RUDAWSKA

Kierownik działu projektów rozwojowych i Energetycznego Centrum Nauki w Kieleckim Parku Technologicznym, doktorant. Ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym międzynarodowymi, krajowymi i lokalnymi z programów: Central Europe, Erasmus+, TEMPUS IV, URBACT, INTERREG III B CADSES NCBiR i inne. Członek Świętokrzyskiej Rady Innowacji. Animator projektów badawczo-rozwojowych. Ekspert Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości.

 

Top