Mr.Vitage w IDI

7 kwietnia 2017 roku, w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji odbędzie się spotkanie z Michałem Kędziorą znanym w blogosferze jako Mr.Vintage.

Blog Mr.Vintage działa już 6 lat i obecnie jest to najpopularniejszy i prawdopodobnie najbardziej opiniotwórczy polski blog o szeroko rozumianej modzie męskiej i męskim stylu.

Mr.Vintage to znana w blogosferze marka, która ma swoją wartość przede wszystkim w postaci: dobrych autorskich treści, osobowości autora oraz szerokiej i aktywnej społeczności blogowej, która potrafi prowadzić dyskusje na wysokim poziomie merytorycznym.

Co miesiąc blog czyta ponad 140 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują ponad pięćset tysięcy odsłon. Fan-page bloga na Facebooku zgromadził ponad 35 tysięcy osób.

Michał Kędziora autorem książki „Rzeczowo o modzie męskiej”.

ZAPRASZAMY NA TO SPOTKANIE!


Top
rozmiar czcionki
Kontrast
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/virtuals/idi/html/wp-includes/functions.php on line 3730 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/virtuals/idi/html/wp-includes/functions.php on line 3730