Prezentacja strategii komunikacyjnej dla ECN

25 stycznia odbyła się w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji prezentacja wyników pracy studentów II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej o specjalności wizerunek, promocja i reklama, którzy pod kierunkiem mgr Darii Malickiej opracowali projekt „Strategii komunikacji Energetycznego Centrum Nauki w Kielcach”.

Jest to projekt o wymiarze praktycznym, który po zaakceptowaniu przez Klienta – Kielecki Park Technologiczny – może zostać wdrożony. Trzeba podkreślić, że przedstawiona strategia powstała w wyniku podpisanego 10 listopada 2017 roku porozumienia pomiędzy Wydziałem Humanistycznym a Energetycznym Centrum Nauki KPT.

Dodajmy, że studenci przygotowując projekt działali jak profesjonalna agencja PR. Przygotowali m.in spoty radiowe i telewizyjne. Korzystali także z monitoringu mediów dzięki umowie barterowej zawartej z PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Troje najbardziej zaangażowanych w projekt studentów zostanie nagrodzonych płatnymi stażami w Energetycznym Centrum Nauki. Będą to: Adrianna Masłowska, Weronika Sałek oraz Wiktoria Zagórska-Strzelec. Jak podkreśla Daria Malicka, wybór nie był łatwy bo cała grupa była niezwykle zaangażowana w realizację tego przedsięwzięcia.

#idi_ujk #idi #PSMM #KPT #ECN #druzynamocy

Top
rozmiar czcionki
Kontrast