Spotkanie z Iwoną Walkowicz i Anetą Czaban

Praca w mediach to nie tylko tworzenie treści do publikacji na ich łamach. Okazję do tego, aby lepiej poznać inne jej obszary będą mieli studenci ze specjalności „menadżer mediów i reklamy”. W ramach zajęć z dr Beatą Wenturą-Dudek spotkają się z Iwoną Walkowicz oraz Anetą Czaban – specjalistkami ds. marketingu medialnego.  Spotkanie odbędzie się 11 marca o godz. 11:30 w sali 218.

Iwona Walkowicz  – Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowo-techniczna. Ukończyła też studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku marketing internetowy. Od 11 lat związana z marketingiem.

Pracę rozpoczęła w dziale promocji mediów lokalnych w Kielcach. Kolejnym przystankiem w karierze zawodowej był dział marketingu lokalnej prasy w Lublinie. Następnie, praca w wydawnictwie edukacyjnym MAC i w Targach Kielce. Obecnie dyrektor marketingu w Echu Dnia. Specjalistka od eventów i zadań niemożliwych do zrealizowania 🙂 Prywatnie miłośniczka wycieczek rowerowych.

Aneta Czaban – Redaktor Naczelny Radia Fama. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Pasjonatka radia – od zawsze. W Radiu Fama od 20 lat. Autorka i prowadząca wiele popularnych audycji, między innymi magazyn „Zdrowie, Moda i Uroda” czy „Balladowa Lista Przebojów”. Dziennikarka, prezenterka radiowa, zajmuje się również profesjonalną sprzedażą kampanii promocyjno – reklamowych.

Od wielu lat jest również konferansjerem na różnych imprezach – galach, koncertach, konferencjach, targach. Organizowała i prowadziła między innymi regionalne i ogólnopolskie etapy wyborów Miss Polonia, pokazy mody, Gale „Off Fashion” w Kieleckim Centrum Kultury, „Dzikie Róże” w Teatrze im. St. Żeromskiego, Festiwale Piosenki „O Koronę Kielc” na Kadzielni i inne.