Praca szuka człowieka

ogłoszenie

De Gruyter (www.degruyter.com) jest wydawcą akademickim o ponad 260-letniej tradycji. Co roku publikujemy ponad 1300 nowych artykułów naukowych z obszaru nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nasze portfolio obejmuje ponad 700 czasopism naukowych publikowanych w modelu subskrypcyjnym lub otwartego dostępu (Open Access). Siedziba firmy mieści się w Berlinie, a regionalne biura w Monachium, Bostonie i Pekinie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. budowy baz danych

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie informacji związanych z publikacjami naukowymi
  • Tworzenie baz danych naukowców, instytucji naukowych
  • Zbieranie informacji i przygotowywanie raportów na temat publikacji naukowych wydawnictwa

Wymagania:

  • Dyspozycyjność: brak innych stałych zajęć
  • Skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość poruszania się w środowisku internetowym

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Umowę o dzieło

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@degruyteropen.com z tematem listu „Specjalista ds. budowy baz”. Aplikacje proszę przesyłać do 31 grudnia 2017 roku. Rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się w Warszawie i/lub Wrocławiu.

Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883).

Top