Nabór na studia i praktyki Erasmus+

Erasmus+

Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów UJK rozpoczęło kolejny nabór na studia i praktyki w zagranicznych uczelniach i instytucjach. Masz wyjątkową okazję zostać stypendystą programu Erasmus+.

Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów UJK, przygotowało ofertę dla wszystkich, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie poza granicami. Odbycie studiów i praktyk zagranicznych ułatwia wejście na rynek pracy, zwiększa szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Dzięki udziałowi w programie Erasmus+ student ma szansę ukształtować w sobie takie cechy  jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów, co z pewnością doceni każdy pracodawca. Wyjazd to ponadto idealne warunki do nauki języka obcego.

Jak zostać studentem Erasmusa+?

Szczegółowych informacji udziela Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów, które znajduje się w Rektoracie UJK przy ul. Żeromskiego 5, pokój nr 15. Można zadawać pytania także mailem erasmus@ujk.edu.pl

Zgłoszenia na studia i praktyki przyjmowane są do 5 kwietnia 2019.

Źródło: https://fraszka.ujk.edu.pl/kolejny-nabor-na-studia-i-praktyki-w-programie-erasmus/