Dyrektor IDI wśród nagrodzonych

To już szósta gala wręczenia nagród środowiska studenckiego. Studenci UJK wybrali swojego ulubionego wykładowcę, zostały przyznane też nagrody „Przyjaciel Studenta”. Trafiły one do osób, które swoim działaniem wspierają studentów.

Najważniejszą nagrodę – Wykładowcy Roku otrzymał dr Tomasz Chrząstek z Instytutu Dziennikarstwa i Informacji. – To dla mnie wyjątkowa chwila. Zaszczyt, ale i zobowiązanie wobec studentów, którzy przyznali mi ten tytuł – mówił dr Tomasz Chrząstek.

Do nagrody Wykładowcy Roku nominowani byli: dr Monika Durnaś z Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu, dr Jacek Szkurłat z Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego, dr hab. Leszek Wieczorek, prof. UJK z Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania oraz dr hab. Dariusz Banaś, prof. UJK z Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego i dr Robert Dutkiewicz ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Statuetki „Przyjaciela Studenta” otrzymali: dr hab. Monika Szpringer, prof. UJK, prorektor do spraw studenckich i kształcenia, mec. Roman Wołowiec, który zajmuje się prawnymi aspektami funkcjonowania uczelni. Dr hab. Marzena Marczewska, prof. UJK otrzymała statuetkę za krzewienie języka polskiego i polskiej kultury wśród obcokrajowców, Anna Tłuszcz, kierownik Ośrodka Nauki i Kultury Studenckiej i Piotr Burda, rzecznik prasowy.

Galę uświetnił koncert krakowskiego barda, Roberta Kasprzyckiego.

 

Piotr Burda
http://www.ujk.edu.pl/news/?id=4525&c=4

 

 

Top