Wystawa “Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989”

Zaproszenie na wystawę

Dr Judyta Ewa Perczak z Instytutu Dziennikarstwa i Informacji UJK,  specjalizująca się w reklamie i public relations, współczesnych środkach komunikowania masowego oraz w historii reklamy i mediów. Przygotowała wystawę  “Polska reklama socjalistyczna w latach 1945-1989. O reklamie, której nie było?”, którą  będzie można oglądać w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Otwarcie ekspozycji odbędzie w Galerii Uniwersyteckiej  7 lutego o godz. 17.00 i potrwa do 6 kwietnia.  Autorka wystawy wykłosi także wykład na temat reklamy socjalistycznej.

Wśród eksponatów znajdą się etykiety handlowe, plakaty, wysyłkowe katalogi ofertowe, gadżety firmowe dla klientów, opakowania produktów spożywczych, torby reklamowe, pocztówki dźwiękowe oraz etykiety zapałczane.

Zapraszamy.